Pronájem obchodního prostoru 70m2, Praha 4 Nusle

DSCN2468
DSCN2476
DSCN2460
Lokalita:Nuselská, Praha - Nusle
Cena:pronajato
Kategorie:Obchodní prostory

Dovolujeme si Vám nabídnout k pronájmu obchodní prostor o celkové výměře 70,2m2, s výlohami a vstupem do ulice, v přízemí činžovního domu na frekventovaném místě pražské Nuselské ulice, poblíž náměstí Bratří Synků. Obchod po kompletní, nákladné rekonstrukci se dispozičně skládá z prodejní části, kde jsou nyní prodejní pulty a posezení pro 12 lidí (možnost až 20), 2x wc pro zákazníky, wc pro zaměstnance a přípravná a skladovací místnost. V zadním prostoru je funkční vzduchotechnika, plynový kotel, v přední části je klimatizace, bezpečnostní kamera. Nyní je v provozu zavedená cukrárna, možnost přenechání veškerého vybavení, nebo jen jeho části. Kolaudováno je na rychlé občerstvení, povolená příprava jídel, ne však vaření. Vhodné i jako čajovna, prodejna zdravé výživy.
Jedná se o dlouhodobý pronájem, od ledna.
Dům se nachází u rušné křižovatky ulic Nuselské a Táborské s hustým provozem pěších, automobilů a tramvají. Doporučujeme prohlídku.

Jitka Horálková
Jitka Horálková

Mobil: +420 727 869 858

Telefon: +420 221 722 006

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • Lindleyova 2822/2
    Praha

Nejde o nabídku k uzavření jakékoliv smlouvy, ale o nezávazné poskytnutí základních orientačních informací, resp. nejde o součást kontraktačního procesu dle ust. § 1731 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění, a tedy se neuplatní ust. § 1729 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. K případnému uzavření jakékoliv smlouvy může dojít toliko v listinné formě, po dohodě na jejím obsahu a všech náležitostech, přičemž případné právní jednání bude uskutečněno přímo mezi smluvními stranami."

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.