Pronájem obchodního prostoru 58m2, Praha 5, Smíchov

DSCN2893
obchod
DSC00548
Lokalita:Plzeňská 394/70, Praha - Smíchov
Cena:pronajato
Kategorie:Obchodní prostory

Dovolujeme si Vám nabídnout k pronájmu obchodní prostor o celkové výměře cca 58m2, v přízemí činžovního domu, s výlohou a vstupem do ulice, na Plzeňské ulici, na pražském Smíchově. Prostor je po kompletní rekonstrukci včetně všech rozvodů, ta proběhla před 2 roky, dispozičně se skládá ze 3 místností, prodejní plocha má cca 38m2, dále místnost s kuchyňským koutem, samostatné wc a menší skládek.
V obchodě je příprava na instalaci zabezpečovacího systému, vytápění elektrickými přimotopy s možností programování, osvětlení výlohy taktéž s možností programování, oba vchody a okno zabezpečeny mřížemi.
Možnost zásobováni ze dvora. Dům se nachází mezi zastávkami Bertramka a U Zvonu v blízkosti rušné křižovatky. Jedna stanice na metro Anděl.
Obchod je nyní pronajatý, volné po dohodě, lze i ihned.

Jitka Horálková
Jitka Horálková

Mobil: +420 727 869 858

Telefon: +420 221 722 006

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • Lindleyova 2822/2
    Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost I.E.T. Reality, s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci.

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.