Podnájem zařízeného bistra se zahrádkou na frekventovaném místě (27 m²)

_DSC3268
_DSC3270 (kopie)
_DSC3266
Lokalita:Dornych 404/4, Brno - Trnitá
Cena:pronajato
Kategorie:Restaurace

V zastoupení majitele Vám nabízíme podnájem zařízeného bistra situovaného na frekventovaném místě v přízemí u nákupního centra.

Prostor je kompletně zařízený a zkolaudovaný pro gastro provoz, a proto je připravený k téměř okamžitému provozu. Výhodou je výborná viditelnost díky umístění na silně frekventovaném místě, téměř nulová investice do uzpůsobení provozu (výměna loga atp.) či zahrádka již v ceně podnájmu.

Soupis vybavení a technické parametry Vám rádi poskytneme.

Volné ihned, neváhejte zavolat pro více informací a sjednání termínu prohlídky.

Na závěr upozorňujeme, že zatím nebyl dodán průkaz energetické náročnosti budovy, a proto jsme dle zákona povinni uvést třídu "G".

Roman Sledzinski
Roman Sledzinski

Mobil: +420 727 873 541

Telefon: +420 542 120 137

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • náměstí Svobody 87/18
    Brno

Nejde o nabídku k uzavření jakékoliv smlouvy, ale o nezávazné poskytnutí základních orientačních informací, resp. nejde o součást kontraktačního procesu dle ust. § 1731 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění, a tedy se neuplatní ust. § 1729 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. K případnému uzavření jakékoliv smlouvy může dojít toliko v listinné formě, po dohodě na jejím obsahu a všech náležitostech, přičemž případné právní jednání bude uskutečněno přímo mezi smluvními stranami."

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.