Pronájem baru v centru Brna (258 m²)

1
2
3
Lokalita:Husova, Brno - Brno-město
Cena:pronajato
Kategorie:Restaurace

V zastoupení majitele Vám nabízíme pronájem nebytového prostoru na ulici Husova v blízkosti významného dopravního uzlu Šilingrovo náměstí.

Prostor je rozdělen na přízemí + 1.PP a je vhodný pro provoz baru / čajovny / kavárny / atp. Výhodou je zafixovaná nižší cena plynu pro vytápění až do roku 2024, umístění na rušné ulici poskytující výbornou pasivní reklamu, přímý vstup z ulice či možnost realizace provozu s hlasitou hudbou v sekci 1.PP.

Volné ihned, neváhejte zavolat pro sjednání termínu prohlídky, kde Vás seznámíme s detaily nabídky a možnostmi, které prostor nabízí. Půdorys je k dispozici.

Na závěr upozorňujeme, že zatím nebyl dodán průkaz energetické náročnosti budovy, a proto jsme dle zákona povinni uvést třídu "G".

Roman Sledzinski
Roman Sledzinski

Mobil: +420 727 873 541

Telefon: +420 542 120 137

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • náměstí Svobody 87/18
    Brno

Nejde o nabídku k uzavření jakékoliv smlouvy, ale o nezávazné poskytnutí základních orientačních informací, resp. nejde o součást kontraktačního procesu dle ust. § 1731 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění, a tedy se neuplatní ust. § 1729 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. K případnému uzavření jakékoliv smlouvy může dojít toliko v listinné formě, po dohodě na jejím obsahu a všech náležitostech, přičemž případné právní jednání bude uskutečněno přímo mezi smluvními stranami."

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.