Pronájem sportbaru u zastávky MHD (cca 113,7 m²)

1
2
3
Lokalita:Lidická, Brno - Veveří
Cena:pronajato
Kategorie:Restaurace

V zastoupení majitele Vám nabízíme pronájem zavedeného sportbaru s možností zahrádky.

Předmět nabídky se nachází na frekventované ulici Lidická, a to přímo u zastávky MHD Antonínská. V blízkosti naleznete také velký městský park Lužánky a rozsáhlou komerčně-obytnou oblast.

Nebytový prostor se nachází v 1.PP nemovitosti a člení se na hlavní prodejní plochu s barem, zázemí, skladovací prostory a toalety pro zákazníky i zaměstnance. Současným provozovatelem je dlouhodobě využíváno i venkovní posezení na zahrádce. Součástí pronájmu je i vybavení prostor.

V případě Vašeho zájmu rádi poskytneme bližší podklady a sjednáme prohlídku, neváhejte zavolat.

Na závěr upozorňujeme, že zatím nebyl dodán průkaz energetické náročnosti budovy, a proto jsme dle zákona povinni uvést třídu "G".

Roman Sledzinski
Roman Sledzinski

Mobil: +420 727 873 541

Telefon: +420 542 120 137

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • náměstí Svobody 87/18
    Brno

Nejde o nabídku k uzavření jakékoliv smlouvy, ale o nezávazné poskytnutí základních orientačních informací, resp. nejde o součást kontraktačního procesu dle ust. § 1731 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění, a tedy se neuplatní ust. § 1729 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. K případnému uzavření jakékoliv smlouvy může dojít toliko v listinné formě, po dohodě na jejím obsahu a všech náležitostech, přičemž případné právní jednání bude uskutečněno přímo mezi smluvními stranami."

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.