Pronájem rodinného domu se zahradou na Praze 5 - Malvazinky

DSCN2633
DSCN2607
DSCN2593
Lokalita:Přímá 1632/51, Praha - Smíchov
Cena:pronajato
Kategorie:Rodinné domy

Pronajali jsme prostorný rodinný dům se zahradou v žádané lokalitě Prahy 5 - Malvazinky. Třípodlažní dům s užitnou plochou 102 m2 je po celkové rekonstrukci. V 1. NP (vchod z ulice) z chodby je přístup do obývacího pokoje a samostatné kuchyně s vestavěnými spotřebiči vč. varné desky. Je zde samostatné WC a schodiště. Obývací pokoj má dvě okna s krásným výhledem do zahrady. 2. NP disponuje dvěma pokoji a samostatnou šatnou. V 1.PP se nachází další pokoj s přímým výstupem na zahradní terasu. Dále koupelna se sprchovým koutem, dvěma umyvadly se skříňkami a WC.
Dům poskytuje mnoho variant pro vlastní řešení interiéru. Zahradu lze využít pro relaxaci a letní posezení s grilem. Dům se nachází v klidné lokalitě se zelení kolem a výbornou dopravní dostupností v blízkosti metra B – Radlická, autobusová zastávka, nájezd na městský okruh, dostupnost vlakového spojení – Smíchovské nádraží.

Bc. Tomáš Indrák
Bc. Tomáš Indrák

Mobil: +420 727 833 021

Telefon: +420 221 722 081

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • Lindleyova 2822/2
    Praha

Nejde o nabídku k uzavření jakékoliv smlouvy, ale o nezávazné poskytnutí základních orientačních informací, resp. nejde o součást kontraktačního procesu dle ust. § 1731 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění, a tedy se neuplatní ust. § 1729 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. K případnému uzavření jakékoliv smlouvy může dojít toliko v listinné formě, po dohodě na jejím obsahu a všech náležitostech, přičemž případné právní jednání bude uskutečněno přímo mezi smluvními stranami."

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.