Pronájem suchého vytápěného skladu o velikosti 74m2

1
2
3
Lokalita:Ve žlíbku, Praha - Horní Počernice
Cena:pronajato
Kategorie:Sklady

Nabízíme Vám k pronájmu sklad o velikosti 74m2 v komerčním areálu na Praze 9. Flexibilní skladový prostor s výškou stropu 3m disponuje novou hydraulickou rampou, instalovaným osvětlením, vytápěním, telefonem a internetem. K dispozici nákladní výtah s nosností 2.700kg a kapacitou až 4 europalet. K dispozici je také společná kuchyň a toalety.
Služby areálu: 24 hodin bezpečnostní ostraha, prodejna potravin a kantýna, elektronický obchůzkový systém s GPS monitoring, přístup do areálu 24 hodin denně, kamerový systém se záznamem, kancelář správy v areálu, možnost zajištění logistických služeb.
Výborná dostupnost - zastávka autobusu před areálem, metro Černý most cca 10 min autobusem

EX Praha

Mobil: +420 777 777 777

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • Lindleyova 2822/2
    Praha

Nejde o nabídku k uzavření jakékoliv smlouvy, ale o nezávazné poskytnutí základních orientačních informací, resp. nejde o součást kontraktačního procesu dle ust. § 1731 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění, a tedy se neuplatní ust. § 1729 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. K případnému uzavření jakékoliv smlouvy může dojít toliko v listinné formě, po dohodě na jejím obsahu a všech náležitostech, přičemž případné právní jednání bude uskutečněno přímo mezi smluvními stranami."

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.