Pronájem suchého vytápěného skladu o velikosti 27 m2, Praha 9

Sklady_2
Sklady_1
Rampa
Lokalita:Ve žlíbku, Praha - Horní Počernice
Cena:pronajato
Kategorie:Sklady

Nabízíme k pronájmu sklad o velikosti 27m2 v komerčním areálu v Praze 9 – Horní Počernice. Skladový prostor s výškou 3m má betonový bezprašný povrch a nová plastová okna. Sklad je možné dělit na menší a je možné využít přilehlé kanceláře, vše dle domluvy. Vykládka/nakládka je možná přes přízemí/nákladní rampa/ a dále dvěma nákladními výtahy. Příjezd je přizpůsoben pro všechny nákladní vozy vč. TIR.
V kancelářích jsou koberce, nové plastové okna se žaluziemi. Vytápění je plynové ústřední. K dispozici je telefonní linka a internet (ADSL nebo wi-fi).
Možnost celodenního parkování na oploceném parkovišti u vjezdu do areálu za poplatek 700,-Kč/1auto/měs. Vedle vrátnice je pro návštěvy parkování bezplatně. V celé budově EPS a EZS s napojením na pult centrální ochrany s okamžitým výjezdem zásahu. Fyzická ostraha je 24h/denně a provoz areálu je možný 24h/denně-7dní/týdně. Výborná dopravní dostupnost, zastávka MHD (dojezd 10min. od metra Černý Most), napojení na dálnici R10, D8, D11 a MO. Možnost pronájmu přilehlých kanceláří.
Volné ihned. Provizi RK NEPLATÍTE.

Bc. Tomáš Indrák
Bc. Tomáš Indrák

Mobil: +420 727 833 021

Telefon: +420 221 722 081

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • Lindleyova 2822/2
    Praha

Nejde o nabídku k uzavření jakékoliv smlouvy, ale o nezávazné poskytnutí základních orientačních informací, resp. nejde o součást kontraktačního procesu dle ust. § 1731 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění, a tedy se neuplatní ust. § 1729 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. K případnému uzavření jakékoliv smlouvy může dojít toliko v listinné formě, po dohodě na jejím obsahu a všech náležitostech, přičemž případné právní jednání bude uskutečněno přímo mezi smluvními stranami."

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.