Prodej bytu 1+kk, 24 m² Brno - Horní Heršpice

1kk 1
1kk 7
1kk 4
Lokalita:Sokolova 264/37, Brno - Horní Heršpice
Cena:prodáno
Kategorie:Byty 1+kk

Nová Rezidence Heršpice nabízí prodej bytu 1+kk o užitné ploše 23,55 m². Bytová jednotka je po kompletní rekonstrukci a nachází se ve 3.NP s označením "K" v bytovém domě na adrese Sokolova, v městské části Brno-Heršpice. Výhoda postupné financování!
Bytový dům disponuje 14 jednotkami a nyní prochází kompletní rekonstrukcí s dokončením červen 2023.
Součástí každé jednotky ve standartu zahrnuje:
Vinylová podlahová krytina v dekoru dřeva, vnitřní obložkové bílé dveře s kvalitním nerezovým kováním, keramické obklady a velkoformátová dlažba v moderním stylu, v koupelně otopný elektrický žebřík, příprava pro instalace na kuchyňskou linku, myčku a pračku, ventilátor s tichým chodem, na stropní konstrukci zařízení autonomní detekce a signalizace kouře, rozvody pro svítidla.
V domě je centrální plynové topení, každá jednotka má zvlášť samostatné měření médií (teplá a studená voda, teplo, elektřina).
V blízkosti bytového domu se nachází autobusová zastávka, dětské hřiště a park. Centrum města je vzdáleno deset minut autem. MŠ a ZŠ pochůzdné vzdálenosti, 2km vzdáleno nákupní centrum.

Martina Fottrová
Martina Fottrová

Mobil: +420 727 869 346

Telefon: +420 542 120 167

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • náměstí Svobody 87/18
    Brno

Nejde o nabídku k uzavření jakékoliv smlouvy, ale o nezávazné poskytnutí základních orientačních informací, resp. nejde o součást kontraktačního procesu dle ust. § 1731 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění, a tedy se neuplatní ust. § 1729 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. K případnému uzavření jakékoliv smlouvy může dojít toliko v listinné formě, po dohodě na jejím obsahu a všech náležitostech, přičemž případné právní jednání bude uskutečněno přímo mezi smluvními stranami."

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.