Pronájem, Byty 3+kk, 69m²

Bez názvu3

Bez názvuBez názvu1Bez názvu2Bez názvu4Truhlářská byt 3 (Truhlářská byt 3 (1)Truhlářská byt 3 (3)Truhlářská byt 3 (4)Truhlářská byt 3 (5)Truhlářská byt 3 (7)Truhlářská byt 3 (9)

Truhlářská, Praha - Nové Město

31 000 Kč za měsíc
včetně DPH

IETP94819

Byty 3+kk
Truhlářská, Praha - Nové Město
Hlavní město Praha
7000
Osobní
69 m²
4
Po rekonstrukci
Cihlová
Obchodní a obytná
G (PENB nedodán)

Představujeme Vám aktuální nadstandardně zařízený byt, který byl projektován tak, aby Vám poskytl pocit pohodlí a harmonie. Jedná se o dům s celkovou rekonstrukci domu v Truhlářské ulici nedaleko náměstí Republiky na Praze 1. Budete se v nich cítit jako doma, bez ohledu na to odkud pocházíte.
Dům se nachází v historickém centru Prahy. Je třeba zdůraznit, že dům se sice nachází přímo v centru města, ale v bytech je záviděníhodný klid a ticho a to ve dne i v noci, takže jeho obyvatelé v žádném případě netrpí hlukem městského ruchu nebo halasením ulic zaplavených turisty. Každý apartmán byl dopodrobna koncipován tak, aby uspokojil i ty nejnáročnější z náročných. Byty
jsou zařízeny s ohledem na všechny Vaše potřeby. Naleznete zde např. porcelánové nádobí, křišťálové skleničky, kompletní sady hrnců, příbory, značkové ubrusy, perské koberce, LCD televizory, značkové ložní prádlo, pračku a další...


DALŠÍ INFORMACE

Ano

ano

- zobrazit méně informací

Ondřej Svozil

Ondřej Svozil

Mobil: +420 727 834 612
Telefon: +420 221 722 111
[email protected]

I.E.T.Reality, s.r.o.
Týnská 632/10, Praha - Staré MěstoVeškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost I.E.T. Reality, s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci.

Podobné nemovitosti

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.

Vaše jméno:
Váš e-mail:

Váš telefon:

Vaše zpráva:

Všechna pole jsou povinná.

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Zpráva pro adresáta: