Pronájem zařízené kanceláře o velikosti 80m2 v Holešovicích

Rosmarin_main_reception

Rosmarin_MR3_smallRosmarin_Office_4-5WS_smallKancelář_RosmarinRosmarin_kitchen_smallRosmarin_MR2_smallRosmarin_Coworking1_smallRosmarin_Coworking2_smallRosmarin_terraceRosmarin_view

Dělnická, Praha - Holešovice

48 910 Kč za měsíc
Cena pronájmu je závislá na typu kanceláře a délce pronájmu, včetně poplatků, služeb a energií. Uváděná velikost kanceláře je včetně společných prostor., včetně provize, včetně právního servisu

IETP96033

Kanceláře
Dělnická, Praha - Holešovice
Hlavní město Praha
80 m²
Velmi dobrý
Skeletová
Patrový
V bloku
Rušná část obce
Obchodní a obytná
D - Méně úsporná
4211.18 kWh/m2 za rok
vyhláška 78/2013 Sb

Nabízíme k pronájmu moderní, vkusně zařízené kanceláře různých velikostí vč. společných prostor v reprezentativní budově na Praze 7. Tato prémiová business lokalita nabízí vše, co vaše firma potřebuje k úspěchu. Klienti mají přístup do společných prostor a sdílené zasedací místnosti. Budova má vynikající dostupnost, nachází se v blízkosti uzlů hromadné dopravy a má bezprostřední napojení na pražskou magistrálu a další pražské výpadovky. Centrum disponuje vysoce kvalitními technologiemi včetně wi-fi připojení odpovídajícímu i těm nejnáročnějším požadavkům.

Pracovní prostory zahrnují plně vybavené kanceláře se službami, zasedací místnosti, co-workingové prostory umožňující navazování nových kontaktů. Budova je vybavena i prostory pro relaxaci, vlastní kantýnou, fitness centrem či terasou a poskytuje dostatek parkovací kapacity v podzemních garážích. Kancelář je vybavená nábytkem s kompletními instalacemi. Vysokorychlostní připojení k internetu, Wi-fi. Ve společných prostorech je k dispozici kompletně vybavená kuchyňka s jídelním koutem. Možnost využívat bezplatně business lounge a sdílenou zasedací místnost.
V ceně nájmu jsou veškeré energie, internet, denní úklid a služby recepce s kvalifikovaným týmem asistentek. Kauce 2x měsíční nájem. Neplatíte provizi RK.

Dokumenty
PENB_Delnická


DALŠÍ INFORMACE

Ano

ano

ano

ano

Asfaltová

Telefon, Internet

Silnice, MHD

Dálkový vodovod

230V

Veřejná kanalizace

- zobrazit méně informací

Bc. Tomáš Indrák

Bc. Tomáš Indrák

Mobil: +420 727 833 021
Telefon: +420 221 722 081
[email protected]

I.E.T.Reality, s.r.o.
Týnská 632/10, Praha - Staré MěstoVeškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost I.E.T. Reality, s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci.

Podobné nemovitosti

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.

Vaše jméno:
Váš e-mail:

Váš telefon:

Vaše zpráva:

Všechna pole jsou povinná.

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Zpráva pro adresáta: