Pronájem restaurace se zahrádkou v pěší zóně (441,9+50,4m²)

Varianta A1
pronajem-obchodniho-prostoru-v-pesi-zone-4419-504-m2-8ae490
1
2
Lokalita:Starobrněnská, Brno - Brno-město
Cena:info v RK
Evid. číslo:IETB100641
Kategorie:Restaurace
Lokalita:Starobrněnská, Brno - Brno-město
Okres:Brno-město
Plocha užitná:492 m²
Stav objektu:Velmi dobrý
Budova:Cihlová
Typ domu:Patrový
Umístění objektu:Centrum obce
Datum nastěhování:1. duben 2024
En. náročnost b.:G (PENB nedodán)

V zastoupení majitele Vám nabízíme příležitost stát se součástí projektu, jehož cílem je vytvoření vyhledávaného místa, které bude jedním z klenotů brněnské gastronomie.

Jedná se o nabídku nebytového prostoru k pronájmu s garancí dlouhodobé nájemní smlouvy, jejíž součástí je již vypracovaná architektonická studie od Ateliéru Tecl.

Účelem projektu je originální propojení dvou v současnosti samostatných podlaží a následná realizace příjemného designového prostředí, které bude doplňovat současný reprezentativní charakter nemovitosti.

Předmětem pronájmu je 1.NP o výměře 245 m², suterén o výměře 196,9 m² a zahrádka ve vnitrobloku o výměře 50,4 m², celkem se tedy jedná o 492,3 m² včetně zahrádky. Dodatečná zahrádka na ulici je předmětem domluvy s městem.

Součástí fotodokumentace jsou půdorysy z navrhované studie - realizací získáte 147 vnitřních míst k sezení + zahrádka, studii není nutné dodržet, jedná se pouze o přidanou hodnotu k nabídce, ze které je možné vycházet.

Dále budou také rekonstruovány výlohy, výhodou je možnost jejich uzpůsobení v kooperaci s novým nájemcem.

V případě zájmu o nabídku Vás rádi seznámíme s dalšími detaily, studií a půdorysy současného stavu, neváhejte zavolat pro sjednání osobní schůzky.

Na závěr upozorňujeme, že zatím nebyl dodán průkaz energetické náročnosti budovy, a proto jsme dle zákona povinni uvést třídu "G".

Další informace

Tisk nabídky Poslat na e-mail
Roman Sledzinski
Roman Sledzinski

Mobil: +420 727 873 541

Telefon: +420 542 120 137

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • náměstí Svobody 87/18
    Brno

Nejde o nabídku k uzavření jakékoliv smlouvy, ale o nezávazné poskytnutí základních orientačních informací, resp. nejde o součást kontraktačního procesu dle ust. § 1731 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění, a tedy se neuplatní ust. § 1729 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. K případnému uzavření jakékoliv smlouvy může dojít toliko v listinné formě, po dohodě na jejím obsahu a všech náležitostech, přičemž případné právní jednání bude uskutečněno přímo mezi smluvními stranami."

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.