Prodej, Pozemky, Trvalý travní porost, 6440 m², Vranovice nad Svratkou

foto obec 2
4280 km+o
4280 mezi Velké louky a Zahrádky
obrys obce
Lokalita:Vranovice
Cena:386 620 Kč
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Evid. číslo:IETB99546
Kategorie:Pozemky - trvalý travní porost
Lokalita:Vranovice
Okres:Brno-venkov
Plocha pozemku:6.440 m²
Poloha objektu:V bloku
Zástavba:Venkovská

Prodej rovinatého pozemku 6440 m², v KÚ obce Vranovice nad Svratkou, mezi lokalitami Velké louky a Zahrádky. Jedná se o plochy ZT trvalé travní porosty a NH plochy lesů. Na plochách ZT lze v souladu s jejich charakterem "umisťovat stavby, zařízení a jiná opatření pouze pro zemědělství, vodní hospodářství, těžbu nerostů, pro protierozní a protipovodňovou ochranu, pro ochranu přírody a krajiny a dále taková technická opatření a stavby, které zlepší podmínky jeho využití pro účely rekreace, např. cyklistické stezky, hygienická zařízení, ekologická a informační centra".
Na plochách NH, pozemky vodních toků, lze "umisťovat stavby, zařízení a jiná opatření pouze pro lesní hospodářství, pro ochranu přírody a krajiny pro veřejnou dopravní a technickou infrastrukturu, přípojky a účelové komunikace, pro snižování nebezpečí ekologických a přírodních katastrof a pro odstraňování jejich důsledků."

Další informace

Počet objektů:1
Další informace
Tisk nabídky Poslat na e-mail
Patricie Vojtěchovská
Patricie Vojtěchovská

Mobil: +420 727 868 280

Telefon: +420 542 120 238

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • náměstí Svobody 87/18
    Brno

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost I.E.T. Reality, s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci.

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.