Prodej pozemku pro bydlení, 611m², Vyškov-Brňany

Vyskov_13
Vyskov_11
Výstřižek
Vyškov_12a
Vyskov_12
Vyskov_10
Vyskov_2
Vyskov_3
Vyskov_7
Lokalita:Vyškov - Brňany
Cena:3 950 000 Kč
Evid. číslo:IETB100213
Kategorie:Pozemky pro bydlení
Lokalita:Vyškov - Brňany
Okres:Vyškov
Plocha pozemku:611 m²
Stavba:Rodinný dům
Poloha objektu:Samostatný
Zástavba:Obytná

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji pozemek o výměře 611 m2 v Brňanech v jižním okraji města Vyškov, v ulici U Jordánka. Na pozemku je stávající hrubá stavba určená k demolici s platným stavebním povolením.
Dle územního plánu města Vyškov se jedná o plochu pro bydlení v rodinných domech, kde zastavěná část nepřesáhne 40 % výměry stavebního pozemku; max. výška zástavby - 2 NP + podkroví.
Pozemek se nachází v klidné části města, jeho velkou výhodou je jeho unikátní poloha na konci slepé ulice. Nabízí dostatek soukromí a krásný výhled na město umocněný pohledem na lesy a do blízkého okolí. Vzdálenost pěší chůzí na náměstí je asi 15 minut. Veškeré IS jsou vedeny na hranici pozemku.
V blízkosti se nachází autobusová zastávka 6 min pěší chůzí, vzdálenost od Brna po dálnici D1 je 32 km. Nedaleko se nachází významné památky jako zámek Bučovice nebo zámek Slavkov. Ve městě můžete navštěvovat Aquapark, DinoPark, ZOO PARK. Doporučujeme pro klidné rodinné bydlení.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Další informace

Odpad:Veřejná kanalizace
Další informace
Tisk nabídky Poslat na e-mail
Martina Fottrová
Martina Fottrová

Mobil: +420 727 869 346

Telefon: +420 542 120 167

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • náměstí Svobody 87/18
    Brno

Nejde o nabídku k uzavření jakékoliv smlouvy, ale o nezávazné poskytnutí základních orientačních informací, resp. nejde o součást kontraktačního procesu dle ust. § 1731 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění, a tedy se neuplatní ust. § 1729 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. K případnému uzavření jakékoliv smlouvy může dojít toliko v listinné formě, po dohodě na jejím obsahu a všech náležitostech, přičemž případné právní jednání bude uskutečněno přímo mezi smluvními stranami."

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.