Realizované zakázky

Naše společnost realizuje každý měsíc desítky úspěšně dokončených obchodních případů v oblasti pronájmů a prodejů nemovitostí všeho druhu. Prodáváme a pronajímáme rodinné domy, byty, pozemky, sklady, haly, kanceláře, obchodní prostory, nájemní domy
a mnohé další. Naši klienti jsou s našimi profesionálními službami spokojeni, a proto jen pro ukázku níže uvádíme výběr z některých našich realizací. Pokud se chcete i Vy stát naším spokojeným klientem, obraťte se na nás.

Bydlení, byty, rodinné domy a pozemky:

Máme speciální tým realitních makléřů, kteří se specializují na sektor bydlení, ve kterém se dnes také velmi dobře pohybujeme.

Obchodní plochy:

Naše společnost obsazuje většinu obchodních ploch na pěších zónách a v nákupních střediscích. Pracujeme pro řadu významných nadnárodních obchodních řetězců a majitelů nemovitostí. Rádi pracujeme i pro drobné a soukromé vlastníky a podnikatele.

Skladové a výrobní prostory:

Podíleli jsme se na významných a různých případech prodeje výrobních a skladových celků,
a to jak od soukromých osob, tak od správců konkurzních podstat atd. Dokážeme pro klienta vyhledat a pronajmout vhodný komerční prostor, sklad, halu nebo kancelář.

Nájemní domy, investice:

Běžně realizujeme i větší a náročnější prodeje investic a velkých nemovitostních celků, jako jsou na příklad prodeje nájemních domů, hotelů a různých souborů nemovitostí.

Veškeré konzultace v naší realitní kanceláři.