Pronájem prémiových obchodních prostor (200 m²) - Brno - Trnitá

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Lokalita:Dornych, Brno - Trnitá
Cena:info v RK
+ DPH + energie (dle reálné spotřeby) + služby (zálohově 12.000, - Kč + DPH / měs.) + kauce (2 nájmy) + provize RK (1 nájem + DPH)
Evid. číslo:IETB100341
Kategorie:Obchodní prostory
Lokalita:Dornych, Brno - Trnitá
Okres:Brno-město
Plocha užitná:200 m²
Stav objektu:Velmi dobrý
Budova:Smíšená
Typ domu:Patrový
Datum nastěhování:1. listopad 2022
En. náročnost b.:G (PENB nedodán)

V zastoupení majitele Vám nabízíme možnost pronájmu prémiových obchodních prostor situovaných na ul. Dornych mezi nákupní galerií Vaňkovka a office parkem Vlněna.

Prostor je umístěný v přízemí na rušné ulici, díky čemuž nájemci zajišťuje výbornou pasivní reklamu. Výhodou je, že je prostor (i celá budova) zařízen ve vysokém standardu, zároveň je možné ponechání vnitřního vybavení jakožto součást pronájmu. Kromě prodejní plochy je zde dále k dispozici vlastní kuchyňka i toalety.

Pro zvýšení prestiže je možné umístění světelné reklamy nejen nad obchodní jednotku, ale i na střechu budovy a dále také možnost pronájmu parkovacích stání.

K sousedícím provozům patří pánské obleky BANDI, Zlatovna, Allianz, zlatnictví Rýdl či spořitelní družstvo NEY.

V případě, že Vás nabídka zaujala nám neváhejte navrhnout termín prohlídky.

Na závěr upozorňujeme, že zatím nebyl dodán průkaz energetické náročnosti budovy, a proto jsme dle zákona povinni uvést třídu "G".

Další informace

Tisk nabídky Poslat na e-mail
Jan Valko
Jan Valko

Mobil: +420 725 546 700

Telefon: +420 542 120 257

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • náměstí Svobody 87/18
    Brno

Nejde o nabídku k uzavření jakékoliv smlouvy, ale o nezávazné poskytnutí základních orientačních informací, resp. nejde o součást kontraktačního procesu dle ust. § 1731 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění, a tedy se neuplatní ust. § 1729 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. K případnému uzavření jakékoliv smlouvy může dojít toliko v listinné formě, po dohodě na jejím obsahu a všech náležitostech, přičemž případné právní jednání bude uskutečněno přímo mezi smluvními stranami."

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.